Men in Black (losse disc)

Platform: PlayStation 1Type: GamesGenre: Actie AvontuurUitgever: Gremlin


Deze game leveren wij als fysiek product, koopt u de game nieuw, dan is deze verpakt in de seal.

Men in Black (losse disc)

Platform: PlayStation 1
Gebruikt
5,-
Nog slechts 1 op voorraad!
Verwachte levertijd: 1 werkdag
Click & Collect Service
Bestel en betaal eenvoudig online, haal af in onze winkels.

  • Gemiddelde klantbeoordeling 4,7/5 op Google
  • Al ruim 25 jaar uw game specialist
  • Wij hebben 8 echte winkels
  • Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, direct verzonden!
  • Vanaf 55,- gratis verzonden binnen NL!
Platform: PlayStation 1Type: GamesGenre: Actie AvontuurUitgever: Gremlin


Deze game leveren wij als fysiek product, koopt u de game nieuw, dan is deze verpakt in de seal.

Omschrijving

Men in Black: The Game past de succesvolle film uit 1997 losjes aan tot een actie- / avonturenspel dat lijkt op Resident Evil, met 3D-personages die door vooraf gegenereerde achtergronden bewegen met vaste cameraperspectieven.

In een inleidend niveau besturen spelers NYPD-agent James Edwards (zoals gespeeld door Will Smith in de film) die een mogelijke overval in een flatgebouw in New York onderzoekt. Nadat hij ontdekt dat er een buitenaards wezen achter zit, wordt hij gerekruteerd voor de Men in Black, een geheime organisatie die toezicht houdt op het buitenaardse leven op aarde. Nu bekend als Agent J, beschermt hij, samen met zijn collega's K en L (respectievelijk het filmpersonage van Tommy Lee Jones en Linda Fiorentino), de aarde tegen kwaadaardige buitenaardse wezens en voorkomt hij dat het publiek leert over het bestaan ​​van buitenaards leven.

Het grootste deel van het spel begint op het hoofdkantoor van MIB. Hier worden spelers ingelicht over de volgende missie in de briefingruimte en kunnen ze hun wapen wisselen en schietoefeningen doen op de schiettent. Er zijn verschillende wapens beschikbaar, van realistische vuurwapens tot de futuristische wapens uit de film, waaronder de kleine maar krachtige Noisy Cricket. Voorafgaand aan een missie kunnen spelers ervoor kiezen om te spelen als J, K of L. De drie hebben verschillende vechtstijlen en hun dialoog is ook verschillend. De game bevat drie hoofdmissies, die de agenten naar de Noordpool, de Amazone en een afgelegen eiland sturen. Gestileerde tussenfilmpjes in komische stijl brengen het verhaal tussen de niveaus voort.

Missies omvatten het verkennen van de omgeving, vechten met buitenaardse wezens (hand-tot-hand of met geweren) en puzzels oplossen: sleutelkaarten vinden om deuren te openen, het computersysteem opnieuw opstarten of een hond afleiden om te passeren. Munitie is beperkt en moet dus worden bewaard, maar kan worden bijgevuld uit de voorraad gevallen vijanden of incidentele caches die in de levels worden gevonden.
Toon volledige beschrijving Verberg volledige beschrijving